Menu
Nieuwsoverzicht

Uitwedstrijd voor Prins Bernhard

3 maart 2026

96x gelezen

UDDEL – Prins Bernhard zal aanstaande zaterdag afreizen naar Ede, waar op Sportpark De Hoekelumse Eng een uitdagende wedstrijd tegen vv Ede-Victoria gepland staat voor de selectie uit Uddel. Met nog acht competitiewedstrijden te gaan, strijden een aanzienlijk aantal clubs mee om de te vergeven prijzen.

Prins Bernhard, momenteel op de vierde plaats, bevindt zich in een situatie waarin elk punt van groot belang is. Punt(en)verlies kan de kansen op een goede eindklassering aanzienlijk verkleinen, zeker nu de competitie haar laatste fase ingaat en de strijd om de prijzen intensiever wordt.

SKV, de nummer twee, speelt thuis tegen De Veluwse Boys. Laatstgenoemde ploeg is bezig met een indrukwekkende reeks en heeft zich daardoor stevig in de subtop van de ranglijst genesteld. Dit duel belooft spannend te worden, gezien de vorm waarin de Garderenen verkeren.

Koploper Stroe reist af naar Apeldoornse Boys. Mocht Stroe daar winnen, dan zullen zij zich ongeacht de uitslagen van de andere wedstrijden de lachende derde noemen. De uitslagen van deze speelronde zullen uiteindelijk een duidelijk beeld schetsen van de positie waarin de clubs zich na deze confrontaties bevinden.

De wedstrijd in Ede begint om 15:00 uur. De KNVB heeft Sietse Sietsma aangesteld als scheidsrechter om het duel in goede banen te leiden.

Background

Mis nooit meer het nieuws uit Uddel!

Volg ons op social media of schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en evenementen in en om Uddel.

IN JE INBOX