Menu
Nieuwsoverzicht

Spannende subtopper op Sportpark De Zandsteeg

23 februari 2026

207x gelezen

UDDEL – Prins Bernhard speelt zaterdag opnieuw een thuiswedstrijd, waarbij VV Barneveld te gast zal zijn. Deze subtopper belooft spannend te worden, aangezien beide teams dicht bij elkaar staan op de ranglijst. Prins Bernhard heeft het voordeel van een thuiswedstrijd en staat momenteel boven vv Barneveld, maar het verschil bedraagt slechts twee punten tussen de nummer drie en vier.

Deze wedstrijd is van essentieel belang voor beide clubs om hun positie op de ranglijst te handhaven. Voor beide teams is het noodzakelijk om de voorsprong op hun directe concurrenten te behouden. Binnen deze klasse zijn de verschillen tussen de ploegen op de derde tot en met de zevende plaats minimaal.

De ploeg uit Barneveld verraste begin deze maand met een overtuigende 1-5 overwinning op SKV in Wageningen, destijds de koploper. Op dezelfde dag verloor Prins Bernhard met 4-0 van Stroe, waardoor Stroe met één extra gespeelde wedstrijd de eerste plaats overnam.

Afgelopen zaterdag speelde Prins Bernard een inhaalduel tegen SKV, nadat deze wedstrijd eind januari was afgelast wegens een besneeuwd speelveld. Na de recente nederlaag bij Stroe was het team van trainer Schouten gebrand op eerherstel, wat resulteerde in een overtuigende 3-0 overwinning. Met dit resultaat heeft Stroe nu met één punt voorsprong op SKV de leiding overgenomen in deze klasse.

Wij heten u van harte welkom op Sportpark “De Zandsteeg” voor deze wedstrijd in de subtop. De KNVB heeft scheidsrechter Daan Super uit Deventer aangewezen om het duel te begeleiden. De aftrap zal om 14:30 uur plaatsvinden. Wij wensen u een aangename voetbalmiddag toe.

Background

Mis nooit meer het nieuws uit Uddel!

Volg ons op social media of schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en evenementen in en om Uddel.

IN JE INBOX