UDDEL – Na een belangrijke en verdiende overwinning op vv Ede/Victoria is het team van trainer Erwin Schouten volop in voorbereiding op de volgende uitdaging. Afgelopen dinsdag stond er in Ugchelen een nuttige oefenwedstrijd tegen Albatross op het programma. Albatross, dat momenteel speelt in de 4e klasse van het zondagvoetbal en volgend seizoen de overstap maakt naar het zaterdagvoetbal, bood goede tegenstand. De ploeg uit Uddel trok uiteindelijk met 2-3 aan het langste eind.
Komende zaterdag staat er één wedstrijd op het programma in de 5e klasse B. Alleen de wedstrijd De Veluwse Boys – Zuid Arnhem wordt ingehaald. Op 25 oktober gaat Prins Bernhard voor de tweede keer dit seizoen op bezoek in Wageningen. De tegenstander dan is WVV Wageningen, de club waar Prins Bernhard ook vorig seizoen tweemaal tegenover stond. Hoewel beide wedstrijden toen werden gewonnen, ging dit niet zonder slag of stoot.
Onlangs speelde Wageningen tegen koploper en plaatsgenoot SKV en wist de ploeg het de favoriet bijzonder lastig te maken. In deze wedstrijd kreeg een speler van Wageningen zo’n acht minuten voor tijd zijn tweede gele kaart. Door een administratieve fout – in de eerste helft was een verkeerd rugnummer doorgegeven terwijl de speler nog op de bank zat – werd deze tweede gele kaart niet geregistreerd door de scheidsrechter. Hierdoor bleef de speler ten onrechte in het veld. In blessuretijd wist Wageningen alsnog de gelijkmaker (2-2) te scoren.
De situatie is aangekaart bij de KNVB, die inmiddels heeft besloten dat de laatste acht minuten van de wedstrijd worden overgespeeld. Wageningen zal daarbij met tien man verder spelen en de stand is 2-1 in het voordeel van SKV. De resterende speeltijd wordt op dinsdag 28 oktober, om 20:30 uur bij SKV op sportpark De Zoom, uitgespeeld.
Als club zouden wij het enorm waarderen als onze supporters naar Wageningen afreizen om ons team te ondersteunen. De aanmoediging vanaf de zijlijn kan net het verschil maken in deze belangrijke wedstrijd. De wedstrijd begint om 14:30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Niels Gijsbertsen.