Menu
Nieuwsoverzicht

Nostalgie: Oude foto’s van Uddel bij Uddels Goud

7 juni 2022

1231x gelezen

UDDEL – In mei was er bij Uddels Goud een prachtige fotoserie van Maas van de Ruitenbeeks “Reis door Europa’’. Er kwamen veel mensen om van deze ‘reis’ te genieten. Maar de laatste Ouderenmiddag van dit seizoen staat alweer voor de deur. Ook dan belooft het een leuke middag te worden want Bartus Vos komt een prachtige verzameling foto’s van Uddel laten zien. Foto’s die een verleden tonen zoals de meesten van ons wel hebben gekend in ons dorp. Nostalgie, heimwee naar onze jeugdjaren en het terugzien van veel bekende plekjes. 

Een kleine reis door de tijd van Uddel als het ware. Hij heeft zijn serie “Gelders Goud” genoemd, met een knipoog naar het volkslied van Uddel.

Uddelse ouderen van 55 jaar en ouder zijn van harte welkom!
De toegang is gratis, koffie en thee kosten 50 cent per kopje

Woensdag 15 juni a.s. van 14.00 tot 16.00 uur in de Wilhelminahof, Uttilochweg.

Background

Mis nooit meer het nieuws uit Uddel!

Volg ons op social media of schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en evenementen in en om Uddel.

IN JE INBOX