UDDEL – Erwin Schouten is komend seizoen de nieuwe trainer van Prins Bernhard. Hij is de opvolger van Jate Leerdam, die begin april zijn ontslag indiende.
Schouten (39) was trainer van de Onder-19 bij VVOP en één seizoen assistent-trainer. De Oud-Uddelnaar, woonachtig in Voorthuizen is een oude bekende van Prins Bernhard, hij begon daar in de jeugd en debuteerde op jonge leeftijd in het eerste elftal. Al snel werden zijn talenten bekend bij de clubs in de regio. Daarna volgde als snel de overstap naar SDC Putten en vervolgens Be Quick ’28, IJsselmeervogels, Nunspeet, VVOG en VVOP.
De club is verheugd met de komst van Erwin. ,,We hebben eerst in alle rust geïnventariseerd welke spelers er beschikbaar zijn voor het komende seizoen en zijn daarna de zoektocht naar een nieuwe trainer gestart. Daarbij was het een bewuste keuze om geen vacature te plaatsen. Uit de reacties die wij hebben ontvangen waren we het er unaniem over eens dat Erwin onze nieuwe hoofdtrainer moest worden. Wij hopen met de komst van Erwin de neerwaartse spiraal te doorbreken en dat er weer om de prijzen gevoetbald gaat worden. Hij brengt een geweldige staat van dienst met zich mee en daarnaast kent hij de club.’’
De Voorthuizenaar is blij met de kans die hij krijgt. ,,In januari ben ik door de club benaderd of ik bepaalde voetbalzaken wilde oppakken. Toen bekend werd dat Jate opstapte, dacht ik bij mezelf: ‘ik kan het ook zelf als hoofdtrainer gaan proberen’. Gelukkig gunnen ze me deze kans. Mijn vrienden komen uit Uddel en ik voetbal met hen in het 35+ team. Ik heb onwijs veel zin in deze uitdaging.’’
De club wenst Erwin veel succes met deze uitdaging.
Het Bestuur