UDDEL – De kaartmarathon afgelopen zaterdag 10 januari in het dorpshuis “Het Blanke Schot”kan met recht een groot succes worden genoemd. Maar liefst 48 enthousiaste klaverjassers en 7 jokeraars namen plaats aan de speeltafels. De hele dag hing er een warme, gezellige sfeer waarin plezier en saamhorigheid centraal stonden.
Alles was tot in de puntjes verzorgd: van de ontvangst tot de afsluiting. De deelnemers werden verwend met een smakelijke en goed verzorgde lunch, die zeer in de smaak viel. Ook gedurende de rest van de dag ontbrak het aan niets.
Een extra hoogtepunt was de verloting, mede mogelijk gemaakt door de lokale ondernemers. Dankzij hun steun waren er prachtige prijzen te winnen, wat zorgde voor veel enthousiasme en blije gezichten.
Al met al was het een dag om met veel plezier op terug te kijken, waarbij gezelligheid, goed spel en betrokkenheid van het dorp hand in hand gingen.
Uitslag klaverjassen:
- Henk Berghorst 14074 punten
- Rob Smink 14043 punten
- Gerwin Lubbersen 13945 punten
Meeste marsen zijn gespeeld door Rob Smink
Poedelprijs was voor Eric Barten 10245 punten
Uitslag jokeren:
- Melvin Westerbroek 582 punten
- Marlon 818 punten
- Willy Kroes 837 punten
Poedelprijs was voor Eef Klarenbeek met 1269 punten






