Menu
Nieuwsoverzicht

Juliana huldigt jubilarissen

2 mei 2022

993x gelezen

UDDEL – Vrijdagavond 22 april werden maar liefst 13 leden van onze vereniging in het zonnetje gezet tijdens een unieke ‘jubilarissen avond’. Normaliter worden onze leden gehuldigd tijdens het voorjaarsconcert, maar dat heeft in verband met de corona periode natuurlijk geen doorgang kunnen vinden. Om deze leden toch in het zonnetje te zetten was er een speciale gelegenheid georganiseerd, waarbij familie en vrienden ook aanwezig konden zijn. Tussen het huldigen door speelde de fanfare nog enkele muziekstukken en was er de gelegenheid voor een hapje en een drankje. Rond 21.00 uur kwam er een einde aan het officiële gedeelte en konden de muzikanten elkaar feliciteren.

Als vereniging zijn wij trots op onze leden en onze dirigent, en zetten wij hen daarom graag in het zonnetje!

Staand vlnr:

Jan Koetsier Sr: 50 jaar lid en benoemd tot erelid van onze vereniging!

Dethmer Jan van Heerde: 12,5 jaar dirigent en docent

Albert de Vries: 65 (!) jaar lid

Erik Bakker: 25 jaar

Wilart Jansen: 12,5 jaar

Elize van Lankvelt: 12,5 jaar

Hielke van der Brugge: 12,5 jaar

Henk Timmer: 25 jaar

Rik Bronkhorst: 12,5 jaar

Knielend vlnr:

Amber Schouten: 12,5 jaar

Lillian Bos: 12,5 jaar

Esther de Vries: 12,5 jaar

Tamara Kroon: 12,5 jaar

Tjitske van der Brugge: 12,5 jaar

Niet aanwezig in verband met vakantie: Britt Smorenburg: 12,5 jaar

Background

Mis nooit meer het nieuws uit Uddel!

Volg ons op social media of schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en evenementen in en om Uddel.

IN JE INBOX