Menu
Nieuwsoverzicht

Hunneruiters doen mee aan Rabo ClubSupport 2022

5 september 2022

232x gelezen
2

UDDEL – De Hunneruiters doen mee aan Rabo ClubSupport 2022.

Met het geld dat we van de Rabobank hopen te ontvangen, gaan we de paardrijbak onderhouden en de bodem verbeteren.

Stemmen op jouw favoriete club als Rabo-lid kan vanaf 5 september t/m 27 september 2022.

Iedereen verdient een club. Het is als een 2e huis. Een plek waar je elkaar ontmoet, elkaar sterker maakt en helemaal jezelf kunt zijn. Kortom: verenigingen zijn onmisbaar. Daarom helpt de Rabobank graag met kennis, netwerk en geld om ambities te realiseren. Zo geven ze als coöperatieve bank ieder jaar een deel van de winst terug aan de verenigingen. Daarnaast zetten ze hun kennis en hun netwerk in om clubs toekomstbestendiger te maken. Dit alles doen ze samen met hun partners NOC*NSF, LKCA, Kunstbende en verschillende sportbonden.

Heb je een Rabo-rekening? Word nu Rabo-lid, dan kun je vanaf 5 september stemmen op onze club.
Stem via de Rabo App of op rabobank.nl/clubsupport.

En vraag aan de mensen uit je omgeving of ze ook willen stemmen op onze club:
De Hunneruiters

Het belangrijkste voor onze rijvereniging is onze paardrijbak. Daarom willen we het geld dat we ontvangen, besteden aan onderhoud van onze rijbak. Wij willen o.a. graag een manegebakvlakker voor achter een auto of tractor, de bodem verbeteren en de omheining onderhouden.

Dus kom in actie en stem!!

Background

Mis nooit meer het nieuws uit Uddel!

Volg ons op social media of schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en evenementen in en om Uddel.

IN JE INBOX