UDDEL – Na bijna zestien jaar stopt Gretha Valk bij Uddel Samen.
En dat wilden de (oud-)collega’s, de vrijwilligers, de bezoekers, de bewoners van de Wilhelminahof en de familie van Gretha natuurlijk niet onopgemerkt voorbij laten gaan.
Vrijdagmorgen 5 december stond (meester) Gijs van Roekel bij Gretha en Hans in de woonkamer om ze op te halen. Hans zat in het complot, maar Gretha was, ook na een heerlijk ontbijt dat thuis was bezorgd, nogal erg verrast.
Met de versierde auto bracht Gijs ze naar de Wilhelminahof. Daar lag de rode loper uit en werd Gretha opgewacht door een groot aantal mensen. Ook twee kinderen en een kleinkind waren aanwezig bij deze bijzondere dag.
De zaal was versierd met ballonnen en slingers en zat vol met zo’n 70 enthousiaste mensen. Onder het genot van koffie met wat lekkers kon Gretha genieten van hun aanwezigheid en belangstelling.
De directeur-bestuurder van Uddel Samen sprak Gretha toe, overhandigde haar een kado van de collega’s, bedankte haar voor al die jaren dat ze bij ons werkte en wenste haar alle goeds voor de toekomst.
Vervolgens moest Gretha de namen raden van een tiental bezoekers aan de hand van cryptische omschrijvingen. Ieder goed antwoord leverde een prachtig kado op.
Zoals gebruikelijk op vrijdag was er daarna een heerlijke maaltijd met soep, broodjes en vers fruit.
Gretha kijkt terug op een prachtig afscheid van Uddel Samen. De foto’s laten dat heel mooi zien.
Gretha: het ga je goed!
Bestuur en collega’s van Uddel Samen






