Menu
Nieuwsoverzicht

Geef je op voor Trappen met happen

11 juli 2025

1411x gelezen
2

UDDEL – Nog een hele week heeft u om zich op te geven voor de mooiste en gezelligste fietstocht van de Veluwe.
Zaterdag 19 juli hebben we een fietstocht georganiseerd, en niet zomaar een fietstocht. Bij deze hoeft u thuis niet te eten, wij zorgen voor het eten en drinken onderweg. Deze worden u aangeboden door een aantal plaatselijke ondernemers uit Uddel en Garderen.

Zeg nou zelf, wat is er mooier dan met weersomstandigheden, zoals nu voorspeld, rond te fietsen door bos en heide en verwend te worden met allerlei warme en koude lekkernijen.

Zoals het er nu uitziet krijgen we fantastisch mooi weer, 25 graden met een zonnetje. Mooier kan bijna niet.

Heeft u zich al opgegeven, spoor dan uw andere familie, buren of vrienden aan om ook mee te gaan.

Heeft u zich nog niet opgegeven? Klik dan op deze link en geef u op.

https://booking.leisureking.eu/bm/cd03c0323fdc05f5ba7c34dc061309d5?date=2025-07-19&lang=NL

U kunt opstappen vanaf 16.30 uur tot 18.00 uur.
In Uddel bij het Blanke Schot
In Garderen bij de Wardborg.

Background

Mis nooit meer het nieuws uit Uddel!

Volg ons op social media of schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en evenementen in en om Uddel.

IN JE INBOX