Menu
Nieuwsoverzicht

Eben-Haëzerschool Elspeet winnaar in de Textielrace!

9 april 2025

547x gelezen
3

ELSPEET – Donderdagochtend om 10.00 uur werd er met elkaar afgeteld op de Eben-Haëzerschool in Elspeet. Bij de laatste tel hebben is het scherm van textielrace.nl ververst.

Kort daarna werd er gebeld door de coördinator van de Textiel Race met het nieuws dat de Eben-Haëzerschool uit Elspeet gewonnen had.

‘De Textiel Race is ten einde. Jullie hebben de afgelopen weken allemaal fantastisch werk geleverd! We willen jullie hartelijk bedanken voor jullie geweldige inzet. Wij zijn enorm trots op de inzet van alle leerlingen bij het verspreiden van onze boodschap, het hergebruiken, repareren en het verzamelen van ontzettend veel textiel.

Samen met de andere scholen hebben jullie maar liefst 1634 Marktplaats advertenties geplaatst, 514 items gerepareerd, 17086 kilo textiel ingezameld, en zijn 86 keer in de media verschenen! Een super prestatie van alle deelnemers! Als bedankje krijgen jullie allemaal een mooi certificaat toegestuurd dat je een plekje in de klas kan geven als herinnering.

Door deze enorme inzet is er een fantastische bijdrage geleverd aan een beter milieu. Er is veel waardevol textiel gerepareerd of teruggebracht in de kringloop, zodat het een tweede leven heeft gekregen. Het textiel dat tijdens de Textiel Race is ingezameld kan nu op een veilige en goede manier hergebruikt of gerecycled worden. We willen de kinderen dan ook enorm bedanken voor hun inzet.

De Eben-Haëzerschool uit Elspeet heeft gewonnen met een super resultaat van maar liefst 556 Marktplaatsadvertenties, 384 reparaties, 4948 kilo ingezameld textiel en 44 media uitingen (Met dank aan alle kranten en websites in Elspeet, Nunspeet en Uddel!). Ze behaalde hiermee een score van 14198 punten’

Snelle rekensom: 160 kilogram per leerling.

Hartelijk dank voor alle moeite en steun in de afgelopen weken!!

Background

Mis nooit meer het nieuws uit Uddel!

Volg ons op social media of schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en evenementen in en om Uddel.

IN JE INBOX